Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / +90 242 513 68 87

Bahçe yer döşemeleri ve modelleri.!!!

Anasayfa Yazılar Bahçe yer döşemeleri ve modelleri.!!!
Sevdiklerinizle Paylaşın

Bahçe yer döşemeleri ve modelleri.!!!

Bahçelerimizin daha önemli olacağı zamanlar geldi, havaların ısınması ve tatil sezonunun açılması ile artık bahçelerimizde daha fazla zaman geçirmek isteyeceğiz.Bahçe yer döşemeleri bu durumda etkin bir rol oynuyor.Bahçenizde isterseniz yer döşemesi kullanmayabilir ve çim ekimi yapabilirsiniz.Ancak bir çoğumuz bilir ki çim yetiştirmek ve bakmak sanıldığı kadar kolay değildir.

Bahçenizde hem görünüm,hemde sağlık bir zemin için tercih edebileceğiniz bahçe yer döşemeleri mevcut.Bugün sizlere bu yer döşeme ürünleri hakkında bilgiler vereceğiz.


Kompozit ahşap deck

Bu ürün aslında ikame bir üründür.Önceleri ahşap deck olarak kullanılan bir ürünün farklı zorluklarından dolayı değişime uğramasıyla ortaya çıkmıştır.Ahşabın suya karşı olan imtihanı ve bakım zorluğundan dolayı sudan etkilenmeyen pvc ve hdpe gibi malzemeler kullanılarak üretilmiştir.


Özel bakım gerektirmeyen kompozit deckler sudan etkilenmez,çürümez ve ahşap gibi özel bakım gerektirmez.Yüzeyinin yapısı nedeniyle kaymaz, farklı hava koşullarına göre dayanıklı bir yapıya sahiptir.


Farklı kilips ve kilit sistemleri ile uygulaması daha kolaydır.İleride oluşabilecek değişim yada kaldırma gibi durumlarda kolaylık sağlar.Basınçlı suyla kolayca temizlenebilir.


Bahçenizin yer döşemesinde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz şık bir yer döşemesi dir.Kompozit malzemelerden elde edilen korkuluk yada bahçe çitleri ile bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Traverten yer döşemesi

Doğal taş olan traverten bahçe zeminlerde kullanımı rustik ve doğal bir görünüm sağlamaktadır.Farklı özelliklerde isteklerinizi karşılayabilir.Taşın üzerinde ki deliklerin sizi rahatsız edeceğini düşünüyorsanız dolgulu,mat bir görünüm istiyorsanız honlama işleminden geçirilmiş hallerini tercih edebilirsiniz. Honlama traverten yüzeyindeki ışığın yansımasını engellemek ve zeminin kayganlık direncini artırmak yüzeye yumuşak bir görünüm sağlamak için uygulanır.


Rustik görünümden hoşlanmıyor ancak traverten yer döşemesini tercih etmeyi düşüyorsanız.Cilalı traverten yer döşemesini tercih edebilirsiniz.Daha mermerimsi bir görünüme sahip olan,parlak ve pürüzsüz bir görünüm ile daha iddaalı bir görünüm elde edebilirsiniz.Eğer cilalı tercih edecekseniz yer yada duvarlarda daha iyi bir görünüm için size bir tavsiye vein cut kesim yapılmış travertenleri tercih edebilirsiniz.


Bahçenizde yer döşemesi kullanacağınız alan büyük ise eğer sürekli olarak birbirini tekrar eden bir desen göz yorabilir ve sıkıcı bir hava yaratabilir.Bu nedenle büyük alanlarda traverten pattern set kullanmak daha iyi olacaktır.Doğal ürünlerde seleksiyonun önemli olduğunu unutmayın.Yoksa istemediğiniz bir görüntü elde edebilirsiniz.

Seramik yer döşemesi

Seramik yer döşemeleri son zamanların trend ürünleri haline geldiğini söyleyebiliriz.Seramik üreticilerinin çok radikal kararlar olduğunu görmekteyiz.Seramik ile diğer yer döşemesi ürünlerini kıyaslamak yerine onların görünümünde seramik ürünler yapmanın kendileri için ve kullanıcılar için daha iyi olacakları kararına vardıklarını görüyoruz.Bunun etkili olduğunu söyleyebiliriz.Seramik yer döşemeleri bahçenizin zemininde kullanabileceğiniz alternatif ürünler arasındadır.


Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! +90 242 513 68 87

Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır.